Part #: OL-A02-PQ67
Item Code: TPICA00106
iCAN OL-A02-PQ67 67W 4-Port Universal Travel Adaptor with 3 USB-C and 1 USB-A
iCAN 67W 4-Port Universal Travel Adaptor  with 3 USB-C and 1 USB-A
search
Part #: OL-A02-PQ67
Item Code: TPICA00106
or
Specifications: 67W / USB-Cx3 + USB-Ax1
20 W / USB-Cx2 + USB-Ax2
35W / USB-Cx3 + USB-Ax2
45W / USB-Cx3 + USB-Ax2
67W / USB-Cx3 + USB-Ax1
100W / USB-Cx3 + USB-Ax1