Part #: 34G630A-B
Item Code: MTLGE00521OB
LG UltraGear 34G630A-B '34" WQHD 3440x1440 VA Curved 240Hz 1ms AMD FreeSync TSH USB-C (PD 15W) Gaming Monitor(Open Box)
LG UltraGear 34G630A-B '34" WQHD, VA Curved; 240Hz, 1ms USB-C(Open Box)
search
LG
Part #: 34G630A-B
Item Code: MTLGE00521OB