Part #: 32GX850A-B
Item Code: MTLGE00531
LG UltraGear GX8 32" 3840 x 2160 OLED Dual Mode (UHD 165Hz ↔ FHD 330Hz) 0.03ms Display HD True Black 400, Glare Panel 2x HDMI 2.1 1x DisplayPort 1.4 Gaming Monitor 32GX850A-B
LG UltraGear 32" 3840 x 2160 OLED UHD 165Hz ↔ FHD 330Hz Gaming Monitor
search
LG
Part #: 32GX850A-B
Item Code: MTLGE00531
Limited . Time Offer! Sale Ends In
00
or
Free Shipping
Qty:
Tech Care Replace Protection See Benefits
Tech Care Protection
Tech Care Replace Protection
See Benefits
  • 2 Year
  • 3 Year
Availability
success
Store Pickup
6 Available at London Masonville, ON
Check Other Stores>
Check Other Stores>
Main Features
  • Furnishes captivating visuals with 275 cd/m² brightness levels
  • Experience breathtaking level of details when you open your eyes to the clarity of 4K UHD screen
Customer Reviews
5.0 out of 5
5 stars
2(100.0%)
4 stars
0(0%)
3 stars
0(0%)
2 stars
0(0%)
1 stars
0(0%)