Part #: OLED42C5PUA.ACC
Item Code: TVLGE00359
LG 42" 4K OLED evo Smart TV OLED42C5PUA (2025) - Nvidia G-Sync compatibility - AMD FreeSync Premium - 144Hz VRR - 0.1ms Pixel Response Time - ClearMR 9000 certification - World's First 4k 120Hz HDR Cloud Gaming TV
LG OLED 42" 4K Smart TV OLED42C5PUA
search
LG
Part #: OLED42C5PUA.ACC
Item Code: TVLGE00359