Part #: CMH32GX5M2E6000Z36W
Item Code: MECOI00770
CORSAIR VENGEANCE RGB 32GB (2x16GB) DDR5 6000MHz CL36 1.4V UDIMM INTEL XMP,AMD EXPO - Desktop Memory - White (CMH32GX5M2E6000Z36W)
CORSAIR VENGEANCE RGB 32GB (2x16GB) DDR5 6000MHz CL36 UDIMM
search
Part #: CMH32GX5M2E6000Z36W
Item Code: MECOI00770
Free Shipping
Speed: 6000MHz CL36
6000MHz CL28
6000MHz CL30
6400MHz CL30
6400MHz CL32
6000MHz CL36
6400MHz CL36
6000MHz CL40
Capacity: 32GB (2x16GB)
32GB (2x16GB)
48GB (2x24GB)
64GB (2x32GB)
96GB (2x48GB)
Color: White
Grey
White
Cherry Blossom - Grey
Cherry Blossom - White
Limit 1 per customer.
Qty:
Tech Care Replace Protection See Benefits
Tech Care Protection
Tech Care Replace Protection
See Benefits
  • 2 Year
  • 3 Year
Availability
success
Store Pickup
1 Available at Hamilton, ON
Check Other Stores>
Check Other Stores>
CORSAIR VENGEANCE RGB 32GB DDR5 (2×16GB) 6000MHz – White