Part #: CMK96GX5M2B6000Z30
Item Code: MECOI00777
CORSAIR VENGEANCE 96GB (2x48GB) DDR5 6000MHz CL30 1.4V UDIMM - Desktop Memory - Grey (CMK96GX5M2B6000Z30)
CORSAIR VENGEANCE 96GB (2x48GB) DDR5 6000MHz CL30 UDIMM
search
Part #: CMK96GX5M2B6000Z30
Item Code: MECOI00777
Free Shipping
Speed: 6000MHz CL30
6000MHz CL28
6000MHz CL30
6400MHz CL30
6400MHz CL32
6000MHz CL36
6400MHz CL36
6000MHz CL40
Capacity: 96GB (2x48GB)
32GB (2x16GB)
48GB (2x24GB)
64GB (2x32GB)
96GB (2x48GB)
Color: Grey
Grey
White
Qty:
Tech Care Replace Protection See Benefits
Tech Care Protection
Tech Care Replace Protection
See Benefits
  • 2 Year
  • 3 Year
Availability
Delivery
Sold out online
success
Store Pickup
1 Available at Marche Central, QC
Check Other Stores>
Check Other Stores>
CORSAIR VENGEANCE 96GB DDR5 (2×48GB) 6000MHz – Grey