Part #: PWR PS8M8F-12EX
Item Code: CAPS000119
Clearance
iCAN Internal Computer Extension Cable/Cord for 8-pin ATX Power M/F (PWR PS8M8F-12EX)
ICAN Internal Computer Extension Cable/Cord for 8-pin ATX Power M/F
search
Part #: PWR PS8M8F-12EX
Item Code: CAPS000119
Clearance
Qty:
Availability
success
Store Pickup
5 Available at St Catharines, ON
Check Other Stores>
Check Other Stores>
Extend the reach of your EPS power supply cable by 8in
Features one female and one male 8-pin ATX 12V connector
Guaranteed reliability with a lifetime warranty
EPS Extension Cable / ATX 8 Pin Extension Cable / 8 Pin ATX 12v / 8 Pin Power Extension Cable / Internal Power Extension Cable