Part #: SATA3-6G-24RR
Item Code: CASA000140
iCAN SATA 3 6GB/s Data Cable Right-Right Angle - 24 in (SATA3-6G-24RR)
iCAN SATA 3 6GB/s Data Cable Right-Right Angle - 24 in
search
Part #: SATA3-6G-24RR
Item Code: CASA000140
or
Color: Red
Red
Black
Length: 24inch
8inch
18inch
24inch
40inch