Part #: 34G630A-B
Item Code: MTLGE00521
LG UltraGear 34G630A-B '34" WQHD 3440x1440 VA Curved 240Hz 1ms AMD FreeSync TSH USB-C (PD 15W) Gaming Monitor
LG UltraGear 34G630A-B '34" WQHD, VA Curved; 240Hz, 1ms USB-C
search
LG
Part #: 34G630A-B
Item Code: MTLGE00521
or
Qty:
Tech Care Replace Protection See Benefits
Tech Care Protection
Tech Care Replace Protection
See Benefits
  • 2 Year
  • 3 Year
Availability
success
Store Pickup
1 Available at London Masonville, ON
Check Other Stores>
Check Other Stores>
Customer Reviews
3.0 out of 5
5 stars
0(0%)
4 stars
0(0%)
3 stars
1(100.0%)
2 stars
0(0%)
1 stars
0(0%)