Part #: F5-6000J3040G32GX2-TZ5NR
Item Code: MEGSK01046
G.SKILL Trident Z5 Neo RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6000MHz CL30 1.4V UDIMM INTEL XMP,AMD EXPO - Desktop Memory - Black (F5-6000J3040G32GX2-TZ5NR)
G.SKILL Trident Z5 Neo RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6000MHz CL30 UDIMM
search
Item Code: MEGSK01046
or
Free Shipping
Capacity: 64GB (2x32GB)
32GB (2x16GB)
64GB (2x32GB)
96GB (2x48GB)
Speed: 6000MHz CL30
6000MHz CL26
6000MHz CL28
6000MHz CL30
6400MHz CL30
6400MHz CL32
7200MHz CL34
8000MHz CL38
Color: Black
Black
White
Limit 1 per customer.
Qty:
Tech Care Replace Protection See Benefits
Tech Care Protection
Tech Care Replace Protection
See Benefits
  • 2 Year
  • 3 Year
Availability
success
Store Pickup
5 Available at London Masonville, ON
Check Other Stores>
Check Other Stores>
G.SKILL Trident Z5 Neo RGB 64GB DDR5 (2×32GB) 6000MHz – Black