Part #: CMP32GX5M2B6000C30
Item Code: MECOI00611
CORSAIR DOMINATOR TITANIUM RGB 32GB (2x16GB) DDR5 6000MHz CL30 1.4V UDIMM INTEL XMP - Desktop Memory - Black (CMP32GX5M2B6000C30)
CORSAIR DOMINATOR TITANIUM RGB 32GB (2x16GB) DDR5 6000MHz CL30 UDIMM
search
Part #: CMP32GX5M2B6000C30
Item Code: MECOI00611
Free Shipping
Speed: 6000MHz CL30
6000MHz CL30
6000MHz CL36
6400MHz CL32
6600MHz CL32
7000MHz CL34
7200MHz CL34