Part #: CMH32GX5M2E6000Z36
Item Code: MECOI00659
CORSAIR VENGEANCE RGB 32GB (2x16GB) DDR5 6000MHz CL36 1.35V UDIMM INTEL XMP,AMD EXPO - Desktop Memory - Grey (CMH32GX5M2E6000Z36)
CORSAIR VENGEANCE RGB 32GB (2x16GB) DDR5 6000MHz CL36 UDIMM
search
Part #: CMH32GX5M2E6000Z36
Item Code: MECOI00659
or
Free Shipping
Speed: 6000MHz CL36
6000MHz CL28
6000MHz CL30
6400MHz CL30
6400MHz CL32
6000MHz CL36
6400MHz CL36
6000MHz CL40