Part #: CMH64GX5M2B6000Z30
Item Code: MECOI00661
CORSAIR VENGEANCE RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6000MHz CL30 1.4V UDIMM INTEL XMP,AMD EXPO - Desktop Memory - Grey (CMH64GX5M2B6000Z30)
CORSAIR VENGEANCE RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6000MHz CL30 UDIMM
search
Part #: CMH64GX5M2B6000Z30
Item Code: MECOI00661
or
Free Shipping
Speed: 6000MHz CL30
6000MHz CL28
6000MHz CL30
6400MHz CL30
6400MHz CL32
6000MHz CL36
6400MHz CL36
6000MHz CL40
Capacity: 64GB (2x32GB)
32GB (2x16GB)
48GB (2x24GB)
64GB (2x32GB)
96GB (2x48GB)
Color: Grey
Grey
White
Cherry Blossom - Grey
Cherry Blossom - White
Qty:
Tech Care Replace Protection See Benefits
Tech Care Protection
Tech Care Replace Protection
See Benefits
  • 2 Year
  • 3 Year
Availability
success
Store Pickup
1 Available at London Masonville, ON
Check Other Stores>
Check Other Stores>
Main Features
  • 6000 MHz memory speed with Unbuffered signal and CL30 latency for great multitasking capability