Part #: F5-7200J3445G16GX2-TR5S
Item Code: MEGSK01098
G.SKILL Trident Z5 Royal RGB 32GB (2x16GB) DDR5 7200MHz CL34 1.4V UDIMM - Desktop Memory - Silver (F5-7200J3445G16GX2-TR5S)
G.SKILL Trident Z5 Royal RGB 32GB (2x16GB) DDR5 7200MHz CL34 UDIMM
search
Item Code: MEGSK01098
or
Free Shipping
Speed: 7200MHz CL34
6400MHz CL32
7200MHz CL34
7200MHz CL36
7600MHz CL36