Partie #: 40AWGN65US
Code de l'article: CCLEN00109
Lenovo GaN Nano 65W Adapter - 5.9 ft (1.80 m) Cable - 120V or 230V AC Input. 5V to 20V DC Output, 40AWGN65US
Lenovo GaN Nano 65W Adapter
recherche
  • Lenovo GaN Nano 65W Adapter
  • Lenovo GaN Nano 65W Adapter
  • Lenovo GaN Nano 65W Adapter
  • Lenovo GaN Nano 65W Adapter
Partie #: 40AWGN65US
Code de l'article: CCLEN00109